Trzykrotka purpurowa Tradescantia pallida

SE000012

Nowy produkt

Tradescantia pallida

Sadzonki posiadają Paszport roślin.

Jesteśmy zarejestrowanym producentem/importerem w Dolnośląskim Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa pod nr rejestracyjnym PL-02/02/8757.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


10,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Trzykrotka purpurowa -

Sadzonka w doniczce

Trzykrotka jest jedną z najbardziej lubianych roślin doniczkowych, jak mało która łatwa w uprawie. Należy zauważyć, że mimo tej łatwości w uprawie, jest jednak bardzo atrakcyjna i stanowi znakomitą dekorację do mieszkania.

Z uwagi na fakt iż roślinka lubi wysoka wilgotność otoczenia wspaniale nadaje się do dekoracji wiwariów. Osobiście wykorzystuje tą roślinkę przy dekoracji paludarium oraz w terrariach typu tropikalnego.

Stanowi również pokarm dla żółwi, kameleonów oraz legwana

Uprawa:

Uprawa jest bardzo łatwa, bez najmniejszych problemów. Stanowisko jest bez znaczenia, rosną dobrze i w jasnym i ciemniejszym pomieszczeniu. Przez okrągły rok mogą rosnąć w normalnej temperaturze pokojowej.

Podlewanie (miękką wodą), nawożenie umiarkowane, regularne (raz w tygodniu od marca do sierpnia, zimą raz w miesiącu). Trzykrotka rośnie dość szybko.

Odrobina egzotyki w twoim domu.

Sadzonki  w doniczkach o średnicy 9 cm.

Rośliny są wysyłane w doniczkach.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: